SZKOLENIE W ZAKRESIE WYKONAWSTWA I ODBIORU PRAC ANTYKOROZYJNYCH

Kierując się potrzebami rynku i zapytaniami docierającymi do naszej firmy, opracowaliśmy modułowy kurs dla pracowników ww. działów, który przygotuje pracowników do tego rodzaju prac.

Proponowany przez naszą firmę kurs adresowany jest do pracowników działów konserwacyjno-malarskich szczebla średniego i podstawowego. Zakres przekazywanej wiedzy, wybrany na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, obejmuje projektowanie zabezpieczeń antykorozyjnych, ich wykonanie, kontrolę jakości wykonywanych prac oraz sporządzanie profesjonalnej dokumentacji kontrolnej i powykonawczej.

Program kursu opracowano z uwzględnieniem wymagań norweskiej normy NS 476:2004 (Paints and coatings. Approval and certification of surface treatment inspectors), opracowanej przez organizację FROSIO oraz projektu Coating Inspector Program wdrożonego przez amerykańską organizację NACE. Atutem naszego kursu jest sposób jego prowadzenia – w języku polskim z elementami języka angielskiego. Dzięki temu pracownicy przygotowani są do czytania i sporządzania raportów i dokumentacji angielskojęzycznej stosowanej w branży.

Kurs prowadzony jest przez czynnych inspektorów, certyfikowanych przez organizacje NACE i FROSIO.

Adresaci kursu


Kontroler Jakości

Technolog Zabezpieczeń Antykorozyjnych

Malarz – Piaskarz

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.